Manipulacja w świecie żywności - Żaneta Geltz,

Prezes Stowarzyszenia Happy Evolution Global Association Redaktor naczelna magazynu i serwisu informacyjnego hipoalergiczni.plŻaneta Geltz zabierze nas na diabelską kolejkę manipulacji i dezinformacji, która w przyspieszonym tempie pokaże meandry działania handlu i reklamy, które potrząsają nie tylko światem, ale naszymi kieszeniami.

Będzie więc mowa o: sztuce „manewrowania” informacją i o obszarach, w których manipulacja najbardziej się opłaca. Poznamy czym jest „brain-washing” oraz „green-washing” i dlaczego matki nie wiedzą o BHT, a lekarze o glifosacie? Wrzucając przysłowiowy kij w mrowisko, dowiemy się czy konsumpcja jest efektem manipulacji? Komu można ufać, a kto może stać się potencjalną ofiarą manipulacji i dezinformacji? Dlaczego firmom nie opłaca się człowiek szczęśliwy? I co wspólnego ma poczucie własnej wartości z odpornością na manipulację?

A wszystko to przedstawi Prelegentka, która przez 11 lat sprawowała funkcję zawodowego negocjatora rocznych kontraktów z największymi sieciami handlowymi w Polsce, stojąc po stronie producenta i funkcjonując jako agencja marketingowa. Ustanawiała strategie promocji i sprzedaży, ucząc się taktyk negocjacyjnych u znanego psychologa społecznego prof. Zbigniewa Nęckiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz organizacji szkoleniowej „Vademecum Negocjatora”. iWSTECZ